1 februari, Oud papier zaterdag 18 februari

20 januari, Boeken uit de bieb

19 september, Planning oud papier

15 september, Word jij onze nieuwe collega?!

5 juli, Briefjes sponsorloop

27 mei, Avond4daagse

20 mei, 12 juni KSG dienst

18 maart, Schoolfruit week 12

16 maart, IKC Raad IKC de Skeakel

De IKC Raad van de Skeakel.

11 februari, Brief mbt besmettingen vanuit bestuur CBO

19 januari, Afscheid juf Jetske

7 januari, Informatie mbt tot opening school

15 december, Lichtjestocht en speurtocht

15 december, Nieuwe beslisboom GGD en brief bestuur

3 december, Aanpassing eventueel testen bij klachten.

2 december, Nieuwe beslisboom

1 december, Kerstwandeling geannuleerd

28 november, Informatie vanuit onze stichting mbt nieuwe maatregelen

24 november, Ook met positieve zelftest gezin in quarantaine alvast

22 november, Beslisboom GGD, update

15 november, Corona besmetting? Graag doorgeven!

11 november, Schoolfruit volgende week van start

Beste allemaal,

3 november, Verscherpte maatregelen ivm corona

Beste ouders/verzorgers,

14 oktober, Inspectie rapport KDV

13 oktober, EU-schoolfruit project

29 september, Oud papier

Beste allemaal,

23 september, Zaterdag 25 september oud papier ophalen

17 augustus, We gaan weer naar school!

Beste ouders/verzorgers en kinderen!

17 augustus, Beslisboom GGD, update

26 januari, Corona Challenge ‘Hou vol’

Speciaal voor kinderen uit groep 4 t/m 8, is een lied over Corona geschreven. Het heet ‘Hou vol, hou moed’. Het is lied is gemaakt door Michiel Merkies van Kunstencentrum Atrium en Gerrit Bloem van SBO de Súdwester. Ze hebben dit lied gemaakt, omdat ze alle kinderen die thuis hun schoolwerk moeten doen een beetje willen opvrolijken.

En omdat Seewyn nauw samenwerkt met kunstencentrum Atrium en Akte2 maken we dit ook mogelijk voor alle kinderen van de Waadhoeke scholen.

 

Wij willen jullie  vragen iets moois te maken op dit lied. Dat kan bijvoorbeeld een dans zijn, een kunstwerk, schilderij, stopmotion, gedicht, spelen op een instrument of het lied zingen in de karaokeversie! We vragen de leerlingen een filmpje te maken hiervan en dit op te sturen. Het lied, filmpjes en info vind je op .  http://www.akte2.nl/houvol

 

Filmpjes kunnen worden ingestuurd t/m 19 februari. Leerlingen die meedoen maken kans op het winnen van een gitaar, keyboard of djembé!

De winnaar wordt gekozen door niemand minder dan Syb van der Ploeg en Sytse Broersma zanger en bassist van de Kast!

Met vriendelijke groet,

Berni Dijkerman,

 


Directeur Seewyn

14 februari, diversen

Sinds woensdag 8 januari zitten wij weer allemaal onder één dak aan de Skoalstrjitte. Van 0 - 12 jaar gaat allemaal naar onze school of is het toch een IKC? Een aantal zaken moeten de komende periode nog afgerond worden. Er komen lockers voor de kinderen van groep 3 t/m 8. De meubels voor de leerpleinen worden nog geleverd. Er worden speeltoestellen geleverd. Dit gaat allemaal in de komende weken gebeuren. Als het wat droger wordt wordt het gras/modder veld aangepakt. Dan zijn wij helemaal klaar. Dit willen wij niet ongemerkt voorbij laten gaan. De opening van de school zal eind maart of begin april zijn. Dit hoort u z.s.m.